y-tunnus: 1863213-7

Mursketie 15 
36220 Kangasala

Toimitilamme sekä esittelypihamme sijaitsee hyvien kulkuyhteyksien päässä vain 10 minuutin matkan päässä Tampereelta.

 

Toimisto avoinna

Arkisin         

9.00 - 16.00

Mia Kuitunen 
toimistosihteeri
puh. 050 3456 230

kangasala.toimisto@terrawise.fi

 




 

Tuomas Saarinen
toimitusjohtaja,
puistomestari (tarjouspyynnöt)
041 431 7583
tuomas.saarinen@yrs.fi

 

Elisa Korkeamäki
projektipäällikkö, 
insinööri AMK (tarjouspyynnöt)
0400 275 262
elisa.korkeamaki@yrs.fi

Antti Laakso
logistiikkapäällikkö, 
insinööri AMK 
040 771 8366
antti.laakso@yrs.fi

Mikko Saarinen
työnjohto; mullan tuotanto, 
talvikunnossapito
040 834 2722
mikko.saarinen@yrs.fi
Markus Peltonen
työpäällikkö, 
puutarhuri
040 545 5735
markus.peltonen@yrs.fi
Vesa Tuhola
työnjohtaja, 
puistopuutarhuri
040 189 9949
vesa.tuhola@yrs.fi